Promocja!

VICKS ANTIGRIP COMPLEX smak cytrynowy 10sasz.

13,77

Opis

VICKS ANTIGRIP COMPLEX smak cytrynowy 10sasz.VICKS AntiGrip Complex o smaku cytrynowym przeznaczony jest do leczenia objawowego przeziębienia i grypy, przebiegających z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem (np. bólem głowy, gardła, mięśni) oraz obrzękiem błony śluzowej nosa z tworzeniem wydzieliny. 

Właściwości:Lek VICKS AntiGrip Complex o smaku cytrynowym zawiera trzy substancje czynne: paracetamol, lek przeciwbólowy, skuteczny w walce z bólem głowy, gardła oraz obniżający gorączkę; gwajafenezyna, lek wykrztuśny, który rozrzedza wydzielinę ułatwiając odkrztuszanie w mokrym kaszlu; fenelyfryny chlorowodorek, lek zmniejszający nieżyt nosa, który zmniejsza też obrzęk błony śluzowej nosa i w ten sposób umożliwia jego udrożnienie. VICKS AntiGrip Complex o smaku cytrynowym należy przyjmować jedynie w razie, gdy u pacjenta występują wszystkie objawy: ból, gorączka, niedrożność nosa i mokry kaszel.

Stosowanie:Zalecane dzienne spożycie VICKS AntiGrip Complex u dorosłych i dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka co 4-6 godzin. Nie należy stosować więcej niż 4 saszetki w ciągu 24 godzin. Lek ma postać proszku do rozpuszczania w wodzie do picia w postaci gorącego napoju. Wsypać jedną saszetkę proszku do kubka i zalać gorącą wodą, ale nie wrzącą (około 250 ml). Pozostawić do ostygnięcia i uzyskania temperatury nadającej się do picia.Skład:Każda saszetka Vicks Symptomed Complete stanowi jedną dawkę leku zawierającą substancje czynne: paracetamol 500 mg, gwajafenezynę 200 mg i fenylefryny chlorowodorek 10 mg. Inne składniki leku to: sacharoza, kwas cytrynowy, kwas winowy, sodu cyklaminian, sodu cytrynian, aspartam (E951), acesulfam potasowy (E950), mentol w proszku, aromat cytrynowy, aromat soku cytrynowego, żółcień chinolinowa (E104).

***Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Przeziębienie i grypa

reno puren zatoki, leczenie nadżerki szyjki macicy, tabletki na nadmierną potliwość, myszopłoch kolczasty, solcidiol dawkowanie, benfogamma forte na co pomaga, ile przed badaniami krwi nie jesc, nominál, szczepienie słońce, novoscabin zamiennik, mupirox na co, solinea produkty, płyn do kąpieli dla dzieci, ból ucha w środku, mdłości po słodkim, normanail, probootyk

yyyyy

(0)