Promocja!

Solpadeine (500 mg, 8 mg, 30 mg) 12 tabletek musujących

14,99

Opis

Solpadeine – tabletki musujące

Lek Solpadeine zawiera 3 substancje czynne: paracetamol, kodeinę i kofeinę. Jego działanie lecznicze jest wynikiem skojarzonego działania substancji czynnych.Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo.Kofeina działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy i nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu.Kodeina wykazuje działanie przeciwbólowe i działa przeciwkaszlowo.

Wskazania do stosowania leku Solpadeine:Bóle głowy, migrena, bolesne miesiączkowanie, bóle zębów, nerwobóle, bóle reumatyczne, ból gardła, objawy grypy i przeziębienia, gorączka.

Co zawiera lek SolpadeineSubstancjami czynnymi leku są: paracetamol, kodeina i kofeina.1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu, 8 mg fosforanu kodeiny i 30 mg kofeiny.Ponadto lek zawiera: magnezu stearynian, skrobię kukurydzianą, skrobię żelowaną, potasu sorbinian, powidon, talk, celulozę mikrokrystaliczną, kwas stearynowy.

Przeciwbólowe

odplamiacz dla dzieci, objaw choroby jamy ustnej, bebilon dla alergików, jak odrobaczyć dziecko, spray do butów, olejek eukaliptusowy do inhalacji, balsam jerozolimski dla dorosłych, pulmobonisan, oparzenie meduzy zdjęcia, balbinek, błonnik suplement, resveratrol skutki uboczne

yyyyy

(0)